Polecane
Cena: |
44,37 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,37 |
zł netto |
Cena: |
54,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
54,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
63 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CU UCHWYT GĄSIOROWY UNIWERSALNY G5 max 59.1 MAX CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 550 mm |
| Rozpiętość | 115 - 215 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 275 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT GĄSIOROWY UNIWERSALNY G5 max 59.1 MAX CU ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135