Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 148,39 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 75,88 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 103,12 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszykaCena: |
25,18 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
25,18 |
zł netto |
Cena: |
30,97 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
30,97 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CU UCHWYT KĄTOWY/skręcany 10.1/S CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 100 mm |
| Rozpiętość | 150 - 150 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 150 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT KĄTOWY/skręcany 10.1/S CU ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
617brutto |
|
0 szt |
24h |
|
230 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1248brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1465brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3567brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1407brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
65 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4719brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2269brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1533brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1244brutto |
|
98 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135