Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 170,97 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,40 zł brutto
Twoja cena 58,55 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 423,00 zł brutto
Twoja cena 423,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 121,77 zł brutto
Twoja cena 65,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
0,00 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł netto |
Cena: |
0,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
0,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
70 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: NI UCHWYT SZCZYTOWY/100 20.1.1 NI ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 140 mm |
| Rozpiętość | 100 - 100 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal nierdzewna (V2A) |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna (V2A) |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 100 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co NI UCHWYT SZCZYTOWY/100 20.1.1 NI ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
326 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
703brutto |
|
61 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1227brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
455brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2585 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6807brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
318 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5583brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
121 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1025brutto |
|
0 szt |
24h |
|
3032 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2729brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
359 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1940brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1916brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135