Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 67,99 zł brutto
Twoja cena 55,29 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 479,70 zł brutto
Twoja cena 409,35 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 244,77 zł brutto
Twoja cena 156,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,25 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,25 |
zł netto |
Cena: |
13,84 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
13,84 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3255 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: UCHWYT GĄSIOROWY NISKI ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 390 mm |
| Rozpiętość | 31 - 31 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 96 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co UCHWYT GĄSIOROWY NISKI ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3012brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4480brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
97 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1465brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1321brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
254 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1381brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
517 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
439brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
5317 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4043brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1232brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
116 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3941brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1123brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
326 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135