Polecane
Cena: |
5,98 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
5,98 |
zł netto |
Cena: |
7,36 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,36 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
499 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: OC UCHWYT SZCZYTOWY 20.1 OC ELKO BIS
Służy do prowadzenia drutu odgromowego na szczytach dachów. Mocowany do podłoża za pomocą wkrętów, gwoździ lub poprzez klejenie. Szczegóły dotyczące sposobu klejenia znajdzieszna www.elkobis.com.pl.
Parametry techniczne: OC UCHWYT SZCZYTOWY 20.1 OC ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 140 mm |
| Rozpiętość | 150 - 150 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 150 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co OC UCHWYT SZCZYTOWY 20.1 OC ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135