Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 177,00 zł brutto
Twoja cena 60,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 128,17 zł brutto
Twoja cena 87,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 204,80 zł brutto
Twoja cena 130,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 150,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 17,99 zł brutto
Twoja cena 14,15 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 113,16 zł brutto
Twoja cena 50,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 107,75 zł brutto
Twoja cena 73,27 zł brutto
Do koszykaCena: |
6,51 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
6,51 |
zł netto |
Cena: |
8,01 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
8,01 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
16 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: UCHWYT BETONOWY W TWORZYWIE Z PODSTAWĄ PLASTIKOWĄ 30.1.2 PL ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 135 mm |
| Rozpiętość | 75 - 75 mm |
| Średnica przewodu | 6 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Beton |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Klejenie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 75 mm |
| Zastosowanie | Dach płaski |
Produkty z tej samej kategorii co UCHWYT BETONOWY W TWORZYWIE Z PODSTAWĄ PLASTIKOWĄ 30.1.2 PL ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
843brutto |
|
371 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1812brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
208 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5408brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1023brutto |
|
4 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1256brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1227brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6807brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
512 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1419brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
486 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1120brutto |
|
25 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6807brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
318 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1916brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4568brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
130 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
392brutto |
|
5 SZT |
24h |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135