Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 10,70 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,88 zł brutto
Twoja cena 70,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,96 zł brutto
Twoja cena 22,41 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 133,82 zł brutto
Twoja cena 92,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 45,51 zł brutto
Twoja cena 27,09 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 75,65 zł brutto
Twoja cena 58,25 zł brutto
Do koszykaCena: |
11,68 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,68 |
zł netto |
Cena: |
14,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
1 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Uchwyt uniwersalny taśmowy L-250mm z plastikiem 10.10/P OC ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 400 mm |
| Rozpiętość | 70 - 70 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Aluminium |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Zawieszanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 70 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co Uchwyt uniwersalny taśmowy L-250mm z plastikiem 10.10/P OC ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3567brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
168 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
491brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1089 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1397brutto |
|
0 szt |
24h |
|
2 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5537brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1496brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4572brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2729brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
359 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1072brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
409 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1227brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
292 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4325brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3012brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5408brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135