Polecane
Cena: |
16,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
16,85 |
zł netto |
Cena: |
20,72 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
20,72 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
58 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
688 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: NI UCHWYT UNIWERSALNY GĄSIOROWY SPRĘŻYNOWY NISKI 25910105 ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 500 mm |
| Rozpiętość | 54 - 54 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 8 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal nierdzewna (V2A) |
| Materiał uchwytu | Stal nierdzewna (V2A) |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zatrzaskowy |
| Sposób montażu | Napinanie/naciąganie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 104 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co NI UCHWYT UNIWERSALNY GĄSIOROWY SPRĘŻYNOWY NISKI 25910105 ELKO BIS
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135