Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 9,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,57 zł brutto
Twoja cena 64,96 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 343,17 zł brutto
Twoja cena 194,62 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 41,64 zł brutto
Twoja cena 28,32 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 529,52 zł brutto
Twoja cena 322,76 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszykaCena: |
60,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
60,23 |
zł netto |
Cena: |
74,08 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
74,08 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
388 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: NI UCHWYT NA FELC UNIWERSALNY/mały ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 70 mm |
| Rozpiętość | 70 - 70 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 70 mm |
| Zastosowanie | Dach kryty blachą |
Produkty z tej samej kategorii co NI UCHWYT NA FELC UNIWERSALNY/mały ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4023brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
25 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3603brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4325brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
156 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
989brutto |
|
50 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1916brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
204 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4875brutto |
|
0 szt |
24h |
|
43 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1812brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
208 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1131brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1563 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1248brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135