Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 144,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 694,75 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 102,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 7,28 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 10,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszykaCena: |
31,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
31,63 |
zł netto |
Cena: |
38,91 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
38,91 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
1 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: CU UCHWYT POD DACH.L-415/100/Z ZACZ. 10.3.1/Z CU ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 415 mm |
| Rozpiętość | 100 - 100 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Miedź |
| Materiał uchwytu | Miedź |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Zawieszanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 100 mm |
| Zastosowanie | Dach spadzisty |
Produkty z tej samej kategorii co CU UCHWYT POD DACH.L-415/100/Z ZACZ. 10.3.1/Z CU ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
781brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
14958 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5457brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
792brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
2337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4719brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
63 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4875brutto |
|
0 szt |
24h |
|
43 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3680brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
1 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1728brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
68 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135