Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 85,73 zł brutto
Twoja cena 58,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,84 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,56 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 20,66 zł brutto
Twoja cena 13,23 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 99,00 zł brutto
Twoja cena 95,04 zł brutto
Do koszykaCena: |
18,45 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
18,45 |
zł netto |
Cena: |
22,69 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
22,69 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
108 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OG UCHWYT GĄSIOROWY UNIWERSALNY G 5 MAX 59.1 MAX OG ELKO BIS
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość wspornika | 550 mm |
| Rozpiętość | 115 - 215 mm |
| Średnica przewodu | 8 - 10 mm |
| Materiał elementu nośnego | Stal |
| Materiał uchwytu | Stal |
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt zaciskowy |
| Sposób montażu | Zaciskanie |
| Wysokość konstrukcyjna uchwytu przewodu | 275 mm |
| Zastosowanie | Kalenica/gąsior |
Produkty z tej samej kategorii co OG UCHWYT GĄSIOROWY UNIWERSALNY G 5 MAX 59.1 MAX OG ELKO BIS
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1323brutto |
|
47 SZT |
24h |
|
1592 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3737brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
140 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
767brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1668brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
196 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1940brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
120 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1472brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
330 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4025brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
176 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4684brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
519 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1025brutto |
|
0 szt |
24h |
|
3032 szt |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135