Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 118,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 65,31 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 899,00 zł brutto
Twoja cena 899,00 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 349,32 zł brutto
Twoja cena 223,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 329,00 zł brutto
Twoja cena 329,00 zł brutto
Do koszykaCena: |
9,72 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,72 |
zł netto |
Cena: |
11,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
44 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
600 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | klawisz pojedynczy do łączników i przycisków |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053049600 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 11.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 6.5cm |
| Dł. opak. jedn. | 2.7cm |
| Waga jedn. | 0.028kg |
| EAN13 opak. | 8421053049600 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Model | Klawisz wahadłowy pojedynczy |
| ID_frame | 1358, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 910, 912, 913, 914 |
| Dedykowany do: | mechanizmów: 7700101-039; 7700201-039; 7700211-039; 7700251-039; 7700150-039; 75101-39; 75201-39; 75211-39; 75251-39; 75150-39; 75152-39; |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| kolor | biały |
| nr indeksu | TSI-82010-30 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
5122,82010-30 -
m/download/23623699/5122-82010-30.pdf [32.94 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23644933/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
82010 -
m/download/23663315/82010.max [696.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10073brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1407brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2544brutto |
|
63 SZT |
24h |
|
170 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1147brutto |
|
28 SZT |
24h |
|
38 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1774brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
62 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9117brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
98 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1755brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
56 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
113 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
10 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1860brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8226brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
53 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4465brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
248 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3324brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
185 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1598brutto |
|
1 SZT |
24h |
|
13 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Klawisz pojedynczy biały 82010-30 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2051brutto |
|
7 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
844brutto |
|
360 SZT |
24h |
|
889 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1448brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
960 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2408brutto |
|
23 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1579brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
304 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1955brutto |
|
20 SZT |
24h |
|
116 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
241brutto |
|
9447 SZT |
24h |
|
4766 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13276brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
76 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
525brutto |
|
306 SZT |
24h |
|
1036 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2087brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5350brutto |
|
60 SZT |
24h |
|
236 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1774brutto |
|
96 SZT |
24h |
|
847 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135