Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 115,01 zł brutto
Twoja cena 107,83 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 73,31 zł brutto
Twoja cena 45,45 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 72,15 zł brutto
Twoja cena 51,95 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 215,25 zł brutto
Twoja cena 133,46 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 39,79 zł brutto
Twoja cena 28,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 93,97 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 218,94 zł brutto
Twoja cena 139,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 851,16 zł brutto
Twoja cena 544,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,57 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszykaCena: |
44,80 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
44,80 |
zł netto |
Cena: |
55,11 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
55,11 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
65 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
280 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail SELECT-metal BIAŁA / podstawa Złota 8201610-245 KONTAKT
| Seria | Simon 82 Detail |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, metal, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | lakierowanie, naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące, matowe |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 93mm |
| Szerokość produktu | 93mm |
| Głębokość produktu | 12.5mm |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053119075 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 1.7cm |
| Szer. opak. jedn. | 10cm |
| Dł. opak. jedn. | 10cm |
| Waga jedn. | 0.12kg |
| EAN13 opak. | 8421053119075 |
| Liczba modulów | 1 |
| Kol.podst. | podstawa Złota |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail SELECT-metal BIAŁA / podstawa Złota 8201610-245 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Lakierowanie |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
13440,8201610-245 -
m/download/23635054/13440-8201610-245.pdf [43.59 kB]
UES0019 -
m/download/23646540/ues0019.pdf [955.63 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23655197/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
8201610 -
m/download/23655198/8201610.max [832.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail SELECT-metal BIAŁA / podstawa Złota 8201610-245 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1628brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1534brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4044brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5511brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
201 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2937brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6041brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
108 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8407brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
234 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2372brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
61 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1935brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
52 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2611brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
158 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1399brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4201brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
40 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9416brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
235 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3849brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
93 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail SELECT-metal BIAŁA / podstawa Złota 8201610-245 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2116brutto |
|
13 SZT |
24h |
|
104 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1558brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
393 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2622brutto |
|
30 SZT |
24h |
|
211 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2479brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
130 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1575brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
369 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1238brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
638 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
69 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135