Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 40,71 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 55,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 90,18 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 104,16 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 58,26 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 53,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 0,00 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszykaCena: |
14,42 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,42 |
zł netto |
Cena: |
17,74 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
17,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
905 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem (mechanizm) 16A 250V śrubowe. !Dla uzyskania IP44 należy dodać pokrywę z klapką i uszczelkę 75458-39 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem |
| Typ produktu | mechanizm |
| Napięcie znamionowe | 250V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Klasa ETIM | EC000125 Gniazdo |
| Nadruk/Piktogram | nie dotyczy |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 41mm |
| Głębokość wbudowania | 31mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053015049 |
| Typ opak. jedn. | folia zgrzewana |
| Wys. opak. jedn. | 16cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.5cm |
| Waga jedn. | 0.076kg |
| EAN13 opak. | 8421053015049 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 10cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 19cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 23cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Model | z uziemieniem, bolec uziemiający |
| Zakres częstotliwości | 50-60Hz |
| Liczba jednostek | 1 |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem (mechanizm) 16A 250V śrubowe. !Dla uzyskania IP44 należy dodać pokrywę z klapką i uszczelkę 75458-39 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Liczba jednostek | 1 |
| Liczba modułów (dla systemów modułowych) | 1 |
| Model | Ze stykiem ochronnym (SCHUKO) |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Sposób mocowania | Inne |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Zacisk śrubowy |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
5234,75458-39 -
m/download/23623923/5234-75458-39.pdf [62.35 kB]
K-S_125A_2019_PL_Gniazdka_S82 NR -
m/download/23645443/k-s-125a-2019-pl-gniazdka-s82-nr.pdf [1.15 MB]
UES0017 -
m/download/23652425/ues0017.pdf [630.53 kB]
Tlumaczenie UES0017 -
m/download/23652426/tlumaczenie-ues0017.pdf [883.36 kB]
DZ_3790001 -
m/download/23652427/dz-3790001.pdf [517.39 kB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/23652429/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem (mechanizm) 16A 250V śrubowe. !Dla uzyskania IP44 należy dodać pokrywę z klapką i uszczelkę 75458-39 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1819brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
57 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1875brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
157 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6453brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
125 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1407brutto |
|
3 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2350brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1609brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
43 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2937brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1155brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
131 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18899brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
37 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3402brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3928brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
50 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3949brutto |
|
33 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1467brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
39 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9416brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
233 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11297brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
51 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Gniazdo wtyczkowe pojedyncze z uziemieniem (mechanizm) 16A 250V śrubowe. !Dla uzyskania IP44 należy dodać pokrywę z klapką i uszczelkę 75458-39 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1200brutto |
|
9 SZT |
24h |
|
651 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2544brutto |
|
29 SZT |
24h |
|
208 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1579brutto |
|
85 SZT |
24h |
|
445 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1512brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
395 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2408brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
107 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1405brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4892brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
226 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
964brutto |
|
14 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2302brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
290 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135