Polecane
Cena: |
11,93 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
11,93 |
zł netto |
Cena: |
14,67 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
14,67 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200620-029 KONTAKT
| Seria | Simon 82 Detail |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 2- krotna |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 94mm |
| Szerokość produktu | 165mm |
| Głębokość produktu | 13mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053114230 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z naklejką |
| Wys. opak. jedn. | 1.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 17cm |
| Waga jedn. | 0.078kg |
| EAN13 opak. | 8421053114230 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 11.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 17.7cm |
| Liczba modulów | 2 |
| Kol.podst. | podstawa Szary ciepły |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200620-029 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
13365,8200620-029 -
m/download/23634992/13365-8200620-029.pdf [34.94 kB]
UES0019 -
m/download/23645231/ues0019.pdf [955.63 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23655282/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
8200620 -
m/download/23655283/8200620.max [868.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Detail Ramka 2-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200620-029 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135