Polecane
Cena: |
296,29 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
296,29 |
zł netto |
Cena: |
364,44 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
364,44 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Ściemniacz 100–1000 W / VA (mechanizm) 75312-39 KONTAKT
| STATUS PRODUKTU | WYCOFANY Z OFERTY - Dostępny do wyczerpania zapasów magazynowych |
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Ściemniacz obrotowy |
| Typ produktu | mechanizm |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Uwagi | Możliwa współpraca z łącznikiem: schodowym lub krzyżowym |
| Klasa ETIM | EC000025 Ściemniacz |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | pazurki / wkręty |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 56mm |
| Głębokość wbudowania | 30mm |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 1 |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053032985 |
| Waga jedn. | 0.213kg |
| EAN13 opak. | 8421053032985 |
| Wys. opak. zbiorczego | 5.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 7.6cm |
| Zakres częstotliwości | 50-50Hz |
| Do źrodeł światła | LED - NIE, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - TAK, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE, transformator rdzeniowy kolumnowy - NIE |
| Do zastosowania z przyciskiem | nie |
| Pamieć poziomu jasności | tak |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z wyłacznikiem czasowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Rodzaj obciążenia | Uniwersalny |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| Moc znamionowa | 1000VA |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Ściemniacz 100–1000 W / VA (mechanizm) 75312-39 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Do zastosowania z czujnikiem obecności | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem na podczerwień | nie |
| Do zastosowania z przyciskiem radiowym | nie |
| Do zastosowania z wyłącznikiem czasowym | nie |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Materiał | Metal |
| Pamięć poziomu jasności | tak |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Ściemniacz szeregowy | tak |
| Wejście modułów dodatkowych | tak |
| Zakres częstotliwości | 50 - 50 Hz |
Pliki do pobrania
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/18199810/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
UES0021 -
m/download/18199811/ues0021.pdf [1.56 MB]
M201v00 -
m/download/18199812/m201v00.pdf [443.53 kB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/18199813/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Ściemniacz 100–1000 W / VA (mechanizm) 75312-39 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135