Polecane
Cena: |
163,75 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
163,75 |
zł netto |
Cena: |
201,41 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
201,41 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
38 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Łącznik hotelowy pojedynczy z podświetleniem i opóźnieniem wyłączenia od 0 s do 10 min.(mechanizm) 5A(A2 indukcyjny) 230 V śrubowe 75558-39 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | łącznik hotelowy z podświetleniem |
| Typ produktu | mechanizm |
| Prąd znamionowy | 5A |
| Napięcie znamionowe | 230V |
| Rodzaj podłączenia / Typ zacisku | wtyk, do zagniatania (zacisk kleszczowy) |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Podświetlenie | wbudowane, orientujące, lampka tląca, kolor: czerwony |
| Klasa ETIM | EC001590 Łącznik instalacyjny |
| Nadruk/Piktogram | nie dotyczy |
| Rodzaj materiału | metal |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | nie dotyczy |
| Sposób montażu [ETIM] | montaż podtynkowy |
| Sposób mocowania | wkręt |
| Wysokość produktu | 75mm |
| Szerokość produktu | 75mm |
| Głębokość produktu | 45mm |
| Głębokość wbudowania | 32mm |
| Metoda eksploatacji/Sposób działania | karta hotelowa |
| Ilość klawiszy / dźwigni | 0 |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy (bistabilny) |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053058381 |
| Typ opak. jedn. | pudełko zamykane |
| Wys. opak. jedn. | 8.2cm |
| Szer. opak. jedn. | 8.1cm |
| Dł. opak. jedn. | 4.4cm |
| Waga jedn. | 0.09kg |
| EAN13 opak. | 8421053058381 |
| Styki - działanie | 1 styk zwierny (NO) |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Łącznik hotelowy pojedynczy z podświetleniem i opóźnieniem wyłączenia od 0 s do 10 min.(mechanizm) 5A(A2 indukcyjny) 230 V śrubowe 75558-39 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Głębokość wbudowania | 32 mm |
| Konfiguracja elementów | Element podstawowy |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Sposób działania | Karta hotelowa |
| Sposób mocowania | Mocowanie śrubowe |
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Typ połączenia | Inne |
| Układ połączeń | Łącznik 1-biegunowy |
Pliki do pobrania
5192,75558-39 -
m/download/23623861/5192-75558-39.pdf [51.60 kB]
Tlumaczenie UES0016 -
m/download/23647226/tlumaczenie-ues0016.pdf [956.17 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23652276/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
UES0016 -
m/download/23652277/ues0016.pdf [728.51 kB]
UES0021 -
m/download/23652278/ues0021.pdf [1.56 MB]
75558-39 -
m/download/23652279/75558-39.pdf [525.40 kB]
Simon 82 Detail schemat elektryczny 2 -
m/download/23652280/simon-82-detail-schemat-elektryczny-2.dwg [182.88 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Łącznik hotelowy pojedynczy z podświetleniem i opóźnieniem wyłączenia od 0 s do 10 min.(mechanizm) 5A(A2 indukcyjny) 230 V śrubowe 75558-39 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135