Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 129,49 zł brutto
Twoja cena 84,49 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 149,00 zł brutto
Twoja cena 143,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,57 zł brutto
Twoja cena 20,78 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 96,92 zł brutto
Twoja cena 62,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 26,72 zł brutto
Twoja cena 8,14 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 104,55 zł brutto
Twoja cena 75,43 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 155,94 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 32,23 zł brutto
Twoja cena 21,92 zł brutto
Do koszykaCena: |
12,67 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
12,67 |
zł netto |
Cena: |
15,58 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
15,58 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
13 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
396 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Klawisze do mechanizmu serii 75 biały 82026-30 KONTAKT
| Seria | Simon 82 |
| Nazwa produktu/Rodzaj | Klawisze podwójne do mechanizmu serii 75 |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Klasa ETIM | EC000011 Plakietka/Klawisz do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Nadruk/Piktogram | bez nadruku |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | montaż zaciskowy |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 20 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053049631 |
| Waga jedn. | 0.027kg |
| EAN13 opak. | 8421053049631 |
| Wys. opak. zbiorczego | 8.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 22.1cm |
| Model | Klawisz wahadłowy podwójny |
| ID_frame | 1358, 1360, 1361, 1362, 1363, 1364, 1365, 1366, 910, 912, 913, 914 |
| Okienko kontrolki świetlnej | nie |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Klawisze do mechanizmu serii 75 biały 82026-30 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| kolor | biały |
| nr indeksu | TSI-82026-30 |
| Stan | Nowy |
Pliki do pobrania
5127,82026-30 -
m/download/23623711/5127-82026-30.pdf [29.79 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23645204/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
82026 -
m/download/23663311/82026.max [868.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Klawisze do mechanizmu serii 75 biały 82026-30 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1853brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7536brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
34 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
39531brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
28 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1534brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25528brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4227brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
180 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1384brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
31 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11449brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1282brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1399brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3020brutto |
|
8 SZT |
24h |
|
194 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1448brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
106 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5109brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8407brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
234 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2116brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
103 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Klawisze do mechanizmu serii 75 biały 82026-30 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1032brutto |
|
15 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1575brutto |
|
50 SZT |
24h |
|
369 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1827brutto |
|
123 SZT |
24h |
|
795 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5511brutto |
|
79 SZT |
24h |
|
280 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2479brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
122 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1238brutto |
|
40 SZT |
24h |
|
651 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1984brutto |
|
77 SZT |
24h |
|
24 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2479brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
127 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2622brutto |
|
48 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1448brutto |
|
51 SZT |
24h |
|
1006 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2116brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
103 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135