Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 132,55 zł brutto
Twoja cena 91,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 82,66 zł brutto
Twoja cena 52,91 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 179,58 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 243,66 zł brutto
Twoja cena 150,50 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 122,75 zł brutto
Twoja cena 76,11 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 225,09 zł brutto
Twoja cena 137,01 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 51,66 zł brutto
Twoja cena 35,13 zł brutto
Do koszykaCena: |
7,84 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
7,84 |
zł netto |
Cena: |
9,64 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
9,64 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200610-029 KONTAKT
| Seria | Simon 82 Detail |
| Nazwa produktu/Rodzaj | ramka 1- krotna |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony IP | IP20/IP44 |
| Uwagi | Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki |
| Klasa ETIM | EC000007 Ramka maskująca do osprzętu elektroinstalacyjnego |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, bezhalogenowe |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Wykończenie powierzchni | błyszczące |
| Sposób mocowania | zatrzask |
| Kierunek montażu | poziomy |
| Wysokość produktu | 94mm |
| Szerokość produktu | 94mm |
| Głębokość produktu | 13mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 10 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8421053114216 |
| Typ opak. jedn. | woreczek z naklejką |
| Wys. opak. jedn. | 1.5cm |
| Szer. opak. jedn. | 11cm |
| Dł. opak. jedn. | 9.5cm |
| Waga jedn. | 0.048kg |
| EAN13 opak. | 8421053114216 |
| Typ opak. zbiorczego | pudełko zamykane |
| Wys. opak. zbiorczego | 11.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 9.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 11cm |
| Liczba modulów | 1 |
| Kol.podst. | podstawa Szary ciepły |
Opis serii
Parametry techniczne: Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200610-029 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Kolor | Biały |
| Sposób mocowania | Zatrzask |
| Wykończenie powierzchni | Błyszczący |
Pliki do pobrania
13364,8200610-029 -
m/download/23634990/13364-8200610-029.pdf [35.37 kB]
UES0019 -
m/download/23644760/ues0019.pdf [955.63 kB]
Tlumaczenie deklaracji 2016.11.28-29 -
m/download/23655268/tlumaczenie-deklaracji-2016-11-28-29.pdf [5.72 MB]
8200610 -
m/download/23655269/8200610.max [752.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200610-029 KONTAKT
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2071brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
116 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3402brutto |
|
5 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1579brutto |
|
85 SZT |
24h |
|
429 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1441brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
180 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1647brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
22 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1755brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
267 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1768brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
7 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5038brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
12 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4318brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
16 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1287brutto |
|
39 SZT |
24h |
|
337 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
25528brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
23 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
380brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
9 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
9416brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
227 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8820brutto |
|
4 SZT |
24h |
|
174 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt Simon 82 Detail Ramka 1-krotna Detail ORIGINAL-mono BIAŁA / podstawa Szary ciepły 8200610-029 KONTAKT kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3324brutto |
|
3 SZT |
24h |
|
187 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2544brutto |
|
14 SZT |
24h |
|
200 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1467brutto |
|
1 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4892brutto |
|
5 SZT |
24h |
|
166 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1774brutto |
|
34 SZT |
24h |
|
889 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2818brutto |
|
6 SZT |
24h |
|
187 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1755brutto |
|
10 SZT |
24h |
|
267 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4104brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
179 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135