Polecane
Cena: |
258,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
258,50 |
zł netto |
Cena: |
317,95 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
317,95 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Minikolumna 4-stronna wys.260mm 125x130mm 4x5x K45 aluminium ALK545/8 KONTAKT
| Seria | ALK |
| Nazwa produktu/Rodzaj | minikolumna |
| Kolor | aluminium |
| Wysokość produktu | 260mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436033474 |
| Waga jedn. | 1.425kg |
| EAN13 opak. | 8426436033474 |
| Wys. opak. zbiorczego | 46.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 12.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 14cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Model | czterostronna |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Ilość modułów K45 | 20× K45 |
| Kształt produktu | ośmiokątna |
| Ilość komór | 4 |
| Ilość przegród | 4 |
Parametry techniczne: Simon Connect Minikolumna 4-stronna wys.260mm 125x130mm 4x5x K45 aluminium ALK545/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba przegród | 4 |
| Model | Inne |
Pliki do pobrania
6443,ALK545_8 -
m/download/23627862/6443-alk545-8.pdf [31.78 kB]
2017_UES0129 -
m/download/23647413/2017-ues0129.pdf [696.80 kB]
MINIKOLUMNY SERII ALK -
m/download/23651475/minikolumny-serii-alk.pdf [257.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Minikolumna 4-stronna wys.260mm 125x130mm 4x5x K45 aluminium ALK545/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135