Polecane
Cena: |
232,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
232,69 |
zł netto |
Cena: |
286,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
286,21 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
6 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Minikolumna 1-stronna wys.370mm 70x60mm 7x K45 aluminium ALK117/8 KONTAKT
| Seria | ALK |
| Nazwa produktu/Rodzaj | minikolumna |
| Kolor | aluminium |
| Wysokość produktu | 360mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436033269 |
| Waga jedn. | 0.905kg |
| EAN13 opak. | 8426436033269 |
| Wys. opak. zbiorczego | 10.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 14cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 48cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Model | jednostronna |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Ilość modułów K45 | 7× K45 |
| Kształt produktu | prostokątna |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość przegród | 0 |
Parametry techniczne: Simon Connect Minikolumna 1-stronna wys.370mm 70x60mm 7x K45 aluminium ALK117/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Jednostronny |
Pliki do pobrania
6438,ALK117_8 -
m/download/23627852/6438-alk117-8.pdf [32.45 kB]
2017_UES0129 -
m/download/23647331/2017-ues0129.pdf [696.80 kB]
MINIKOLUMNY SERII ALK -
m/download/23651470/minikolumny-serii-alk.pdf [257.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Minikolumna 1-stronna wys.370mm 70x60mm 7x K45 aluminium ALK117/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135