Polecane
Cena: |
370,85 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
370,85 |
zł netto |
Cena: |
456,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
456,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
4 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Minikolumna 2-stronna wys. 721mm 2x5-modułowa 20x K45 aluminium ALC325/8/14 KONTAKT
| Seria | ALC |
| Nazwa produktu/Rodzaj | minikolumna |
| Kolor | aluminium |
| Uwagi | Do montażu osprzętu należy zastosować odpowiedni suport z maskownicą SAL100/.. lub 52550900-.. w ilości odpowiadającej ilości modułów. |
| Wysokość produktu | 741mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436052475 |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8426436052475 |
| Wys. opak. zbiorczego | 0cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 0cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 0cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Liczba modulów | 10 |
| Model | dwustronna |
| Rodzaj modułów | K45, CIMA, SIMON 500 |
| Ilość modułów K45 | 20× K45 |
| Ilość modułów CIMA | 10× CIMA |
| Ilość modułów SIMON 500 | 10× S500 |
| Kształt produktu | prostokątna |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegród | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Minikolumna 2-stronna wys. 721mm 2x5-modułowa 20x K45 aluminium ALC325/8/14 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba przegród | 1 |
| Model | Dwustronny |
Pliki do pobrania
6416,ALC325_8_14 -
m/download/23627808/6416-alc325-8-14.pdf [36.27 kB]
UES0158_17 -
m/download/23647459/ues0158-17.pdf [1.97 MB]
MINIKOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651459/minikolumny-serii-alc.pdf [291.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Minikolumna 2-stronna wys. 721mm 2x5-modułowa 20x K45 aluminium ALC325/8/14 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135