Polecane
Cena: |
131,83 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
131,83 |
zł netto |
Cena: |
162,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
162,15 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Miniwieża 4-modułowa z ramką 8x K45 czysta biel ST400/9 KONTAKT
| Seria | ST |
| Nazwa produktu/Rodzaj | miniwieża |
| Kolor | czysta biel |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PVC |
| Wysokość produktu | 154mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436017474 |
| Waga jedn. | 0.615kg |
| EAN13 opak. | 8426436017474 |
| Wys. opak. zbiorczego | 16.5cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 15cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Model | dwustronna |
| Rodzaj modułów | K45, CIMA |
| Ilość modułów K45 | 8× K45 |
| Ilość modułów CIMA | 4× CIMA |
| Kształt produktu | kwadratowa |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegród | 1 |
| Kierunek wprowadzenia okablowania | z dołu |
Parametry techniczne: Simon Connect Miniwieża 4-modułowa z ramką 8x K45 czysta biel ST400/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba przegród | 1 |
| Model | Dwustronny |
Pliki do pobrania
6404,ST400_9 -
m/download/23627784/6404-st400-9.pdf [34.19 kB]
MINIWIEŻE DWUSTRONNE SERII ST -
m/download/23651444/miniwieze-dwustronne-serii-st.pdf [233.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Miniwieża 4-modułowa z ramką 8x K45 czysta biel ST400/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135