Polecane
Cena: |
241,69 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
241,69 |
zł netto |
Cena: |
297,28 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
297,28 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Minikolumna 1-stronna wys. 451mm 3-modułowa 6x K45 czysta biel ALC313/9 KONTAKT
| Seria | ALC |
| Nazwa produktu/Rodzaj | minikolumna |
| Kolor | czysta biel |
| Uwagi | Do montażu osprzętu należy zastosować odpowiedni suport z maskownicą SAL100/.. lub 52550900-.. w ilości odpowiadającej ilości modułów. |
| Wysokość produktu | 471mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436052369 |
| Waga jedn. | 0kg |
| EAN13 opak. | 8426436052369 |
| Wys. opak. zbiorczego | 0cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 0cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 0cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Liczba modulów | 3 |
| Model | jednostronna |
| Rodzaj modułów | K45, CIMA, SIMON 500 |
| Ilość modułów K45 | 6× K45 |
| Ilość modułów CIMA | 3× CIMA |
| Ilość modułów SIMON 500 | 3× S500 |
| Kształt produktu | prostokątna |
| Ilość komór | 1 |
| Ilość przegród | 0 |
Parametry techniczne: Simon Connect Minikolumna 1-stronna wys. 451mm 3-modułowa 6x K45 czysta biel ALC313/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | Jednostronny |
Pliki do pobrania
6418,ALC313_9 -
m/download/23627812/6418-alc313-9.pdf [35.39 kB]
UES0158_17 -
m/download/23647384/ues0158-17.pdf [1.97 MB]
MINIKOLUMNY SERII ALC -
m/download/23651461/minikolumny-serii-alc.pdf [291.68 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Minikolumna 1-stronna wys. 451mm 3-modułowa 6x K45 czysta biel ALC313/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135