Polecane
Cena: |
367,94 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
367,94 |
zł netto |
Cena: |
452,57 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
452,57 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
2 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Metalowa miniwieża 12x K45 aluminium KT1200/8 KONTAKT
| Seria | KT |
| Nazwa produktu/Rodzaj | miniwieża |
| Kolor | aluminium, stal nierdzewna |
| Wysokość produktu | 190mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436036567 |
| Waga jedn. | 1.905kg |
| EAN13 opak. | 8426436036567 |
| Wys. opak. zbiorczego | 18.3cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 13cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 13.5cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Cechy | dwustronna |
| Model | dwustronna |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Ilość modułów K45 | 12× K45 |
| Kształt produktu | prostokątna |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegród | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Metalowa miniwieża 12x K45 aluminium KT1200/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba przegród | 1 |
| Model | Dwustronny |
Pliki do pobrania
6408,KT1200_8 -
m/download/23627792/6408-kt1200-8.pdf [47.36 kB]
2017_UES0103 -
m/download/23647448/2017-ues0103.pdf [345.99 kB]
MINIWIEŻE DWUSTRONNE SERII KT -
m/download/23651450/miniwieze-dwustronne-serii-kt.pdf [170.91 kB]
K45 ANTI-VANDALISM MINI-TOWERS -
m/download/23651451/k45-anti-vandalism-mini-towers.pdf [123.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Metalowa miniwieża 12x K45 aluminium KT1200/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135