Polecane
Cena: |
943,62 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
943,62 |
zł netto |
Cena: |
1160,65 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
1 160,65 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
12 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Kolumna 2-stronna wys.3m 80x80mm aluminium ALK2200/8 KONTAKT
| Seria | ALK |
| Nazwa produktu/Rodzaj | kolumna |
| Kolor | aluminium |
| Uwagi | Montaż bezpośredni modułów w standardzie K45. |
| Rodzaj materiału | aluminium |
| Zabezpieczenie powierzchni | anodowanie |
| Wysokość produktu | 3m |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436033337 |
| Waga jedn. | 7.4kg |
| EAN13 opak. | 8426436033337 |
| Wys. opak. zbiorczego | 10.2cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 14cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 304cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, rozporowy, sufitowy, śrubowy |
| Model | dwustronna |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Kształt produktu | kwadratowa |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegród | 1 |
| Zakres regulacji | 0-0.5m |
Parametry techniczne: Simon Connect Kolumna 2-stronna wys.3m 80x80mm aluminium ALK2200/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba przegród | 1 |
| Model | Dwustronny |
Pliki do pobrania
6464,ALK2200_8 -
m/download/23627902/6464-alk2200-8.pdf [33.06 kB]
2017_UES0129 -
m/download/23647477/2017-ues0129.pdf [696.80 kB]
KOLUMNY SERII ALK -
m/download/23651485/kolumny-serii-alk.pdf [297.22 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Kolumna 2-stronna wys.3m 80x80mm aluminium ALK2200/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135