Polecane
Cena: |
239,33 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
239,33 |
zł netto |
Cena: |
294,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
294,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Minikolumna 2-stronna wys.225mm 80x80mm 2x4x K45 aluminium ALK224/8 KONTAKT
| Seria | ALK |
| Nazwa produktu/Rodzaj | minikolumna |
| Kolor | aluminium |
| Wysokość produktu | 225mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 1 |
| Jednostka miary | szt. |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436028395 |
| Waga jedn. | 0.715kg |
| EAN13 opak. | 8426436028395 |
| Wys. opak. zbiorczego | 11.8cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 12.1cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 26.4cm |
| Klasa ETIM | EC001941 Kolumna elektroinstalacyjna |
| Sposób montażu | podłogowy, śrubowy |
| Model | dwustronna |
| Rodzaj modułów | K45 |
| Ilość modułów K45 | 8× K45 |
| Kształt produktu | kwadratowa |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegród | 1 |
Parametry techniczne: Simon Connect Minikolumna 2-stronna wys.225mm 80x80mm 2x4x K45 aluminium ALK224/8 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba przegród | 1 |
| Model | Dwustronny |
Pliki do pobrania
6439,ALK224_8 -
m/download/23627854/6439-alk224-8.pdf [31.70 kB]
2017_UES0129 -
m/download/23647365/2017-ues0129.pdf [696.80 kB]
MINIKOLUMNY SERII ALK -
m/download/23651471/minikolumny-serii-alk.pdf [257.83 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Minikolumna 2-stronna wys.225mm 80x80mm 2x4x K45 aluminium ALK224/8 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135