Polecane
Cena: |
92,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
92,46 |
zł netto |
Cena: |
113,73 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
113,73 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
18 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: tehalit.GBA Podstawa 50x50mm aluminium anodyzowany GBA500501ALU HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2798461/0/hager_GBA500501ALU_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: tehalit.GBA Podstawa 50x50mm aluminium anodyzowany GBA500501ALU HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Anodowanie |
| Bezhalogenowe | tak |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Inne |
| Głębokość | 54 mm |
| Kolor | Aluminium |
| Kształt prostokątny | tak |
| Liczba pokryw | 1 |
| Liczba przegród ruchomych | 1 |
| Materiał | Aluminium |
| Model antybakteryjny | nie |
| Perforacja montażowa w części dolnej | nie |
| Pokrywa na wyposażeniu | nie |
| Przekrój użyteczny | 2500 mm² |
| Sposób montażu pokrywy | W środku |
| Symetryczny | tak |
| Szerokość | 54 mm |
| Szerokość pokrywy 1 | 45 mm |
| Szerokość pokrywy 2 | 0 mm |
| Szerokość pokrywy 3 | 0 mm |
| Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) | Inny profil przelotowy |
| Z folią ochronną | tak |
| Z klamrami kablowymi | nie |
| Z łącznikiem | tak |
Pliki do pobrania
hager_gba500501alu_karta_katalogowa.pdf [2022-03-23 22:12, 220.94 kB]
PDS_GBA500501ALU_3301_pl-PL -
m/download/23425645/pds-gba500501alu-3301-pl-pl.pdf [121.62 kB]
rohs_declaration_GBA500501ALU_en-GB -
m/download/23425646/rohs-declaration-gba500501alu-en-gb.pdf [42.14 kB]
TEH_CE_CERT_GBA_GBD_EN_03112016 -
m/download/23425647/teh-ce-cert-gba-gbd-en-03112016.pdf [24.92 kB]
PEP_HAGE-00552-V02.01-EN -
m/download/23425648/pep-hage-00552-v02-01-en.pdf [436.58 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.GBA Podstawa 50x50mm aluminium anodyzowany GBA500501ALU HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135