tehalit.BRN65 Podstawa 170mm biały BRN6517019016 HAGER
tehalit.BRN65 Podstawa 170mm biały BRN6517019016 HAGER (BRN6517019016)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Stan magazynowy producenta
80 M
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRN65 Podstawa 170mm biały BRN6517019016 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BRN65 Podstawa 170mm biały BRN6517019016 HAGER
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP30
Numer RAL 9016
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Odporność udarowa IK07
Bezhalogenowe nie
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Polichlorek winylu (PVC)
Głębokość 68 mm
Kolor Biały
Kształt prostokątny tak
Liczba pokryw 3
Liczba przegród ruchomych 1
Materiał Tworzywo sztuczne
Model antybakteryjny nie
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Pokrywa na wyposażeniu nie
Przekrój użyteczny 9130 mm²
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 170 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 45 mm
Szerokość pokrywy 3 45 mm
Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) Przelotowy profil C
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi tak
Z łącznikiem tak
Zakres temperatury pracy -5 - 60 °C
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co tehalit.BRN65 Podstawa 170mm biały BRN6517019016 HAGER