tehalit.BRAP Podstawa kanału 65x130 aluminium anodyzowany BRAP651301ELN HAGER
tehalit.BRAP Podstawa kanału 65x130 aluminium anodyzowany BRAP651301ELN HAGER (BRAP651301ELN)
Nasz stan magazynowy
0 M
10 dni
Stan magazynowy producenta
4 M
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRAP Podstawa kanału 65x130 aluminium anodyzowany BRAP651301ELN HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BRAP Podstawa kanału 65x130 aluminium anodyzowany BRAP651301ELN HAGER
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP40
Zabezpieczenie powierzchni Anodowanie
Odporność udarowa IK08
Bezhalogenowe tak
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Inne
Głębokość 65 mm
Kolor Aluminium
Kształt prostokątny tak
Liczba pokryw 1
Liczba przegród ruchomych 1
Materiał Aluminium
Model antybakteryjny nie
Perforacja montażowa w części dolnej nie
Pokrywa na wyposażeniu nie
Przekrój użyteczny 7200 mm²
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 130 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 0 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) Przelotowy profil C
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi nie
Z łącznikiem tak
Zakres temperatury pracy -5 - 90 °C