Polecane
Cena: |
51,39 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
50,24 |
zł netto |
Cena: |
63,21 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
61,80 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
4 MB |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: ZATRZASKOWA LISTWA KABLOWA 130 X 50, Legrand
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Numer RAL | 9003 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Odporność udarowa | IK07 |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2000 mm |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość | 50 mm |
| Kolor | Biały |
| Kształt prostokątny | tak |
| Liczba pokryw | 2 |
| Liczba przegród ruchomych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Model antybakteryjny | nie |
| Perforacja montażowa w części dolnej | tak |
| Pokrywa na wyposażeniu | tak |
| Przekrój użyteczny | 5262 mm² |
| Sposób montażu pokrywy | W środku |
| Symetryczny | tak |
| Szerokość | 130 mm |
| Szerokość pokrywy 1 | 45 mm |
| Szerokość pokrywy 2 | 45 mm |
| Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) | Perforowany |
| Z folią ochronną | tak |
| Z klamrami kablowymi | nie |
| Z łącznikiem | nie |
| Zakres temperatury pracy | -5 - 60 °C |
Pliki do pobrania
F01198EN-08 -
m/download/22668090/f01198en-08.pdf [3.10 MB]
LGSFBSSXAX -
m/download/22668093/lgsfbssxax.pdf [3.59 MB]
LGRP-01519-V01.01-EN -
m/download/22668092/lgrp-01519-v01-01-en.pdf [572.00 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Legrand Group ul. Av. du Maréchal de Lattre de Tassigny 128 87045 Limoges info@legrand.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co ZATRZASKOWA LISTWA KABLOWA 130 X 50, Legrand
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135