Kanał podparapetowy GK-53100LGR 2m
Kanał podparapetowy GK-53100LGR 2m (6113002)
Nasz stan magazynowy
0 M
24h
Porównaj
Do ulubionych
Parametry techniczne: Kanał podparapetowy GK-53100LGR 2m
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP40
Numer RAL 7035
Odporność udarowa IK08
Bezhalogenowe nie
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Polichlorek winylu (PVC)
Głębokość 53 mm
Kolor Szary
Kształt prostokątny tak
Liczba pokryw 1
Liczba przegród ruchomych 1
Materiał Tworzywo sztuczne
Model antybakteryjny nie
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Pokrywa na wyposażeniu tak
Przekrój użyteczny 4400 mm²
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 100 mm
Szerokość pokrywy 1 45 mm
Szerokość pokrywy 2 0 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) Przelotowy profil C
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi nie
Z łącznikiem nie
Zakres temperatury pracy -15 - 60 °C