Polecane
Cena: |
79,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,50 |
zł netto |
Cena: |
97,79 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
97,79 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
38 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: OSŁONA OP ABC
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Numer RAL | 7030 |
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Bezhalogenowe | nie |
| Długość | 2 m |
| Gatunek materiału | Polichlorek winylu (PVC) |
| Głębokość | 17 mm |
| Kształt prostokątny | nie |
| Liczba pokryw | 1 |
| Liczba przegród ruchomych | 0 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Perforacja montażowa w części dolnej | tak |
| Pokrywa na wyposażeniu | tak |
| Sposób montażu pokrywy | Obejma |
| Symetryczny | tak |
| Szerokość | 75 mm |
| Szerokość pokrywy 1 | 75 mm |
| Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) | Bez profilowania |
| Z folią ochronną | nie |
| Z klamrami kablowymi | tak |
| Z łącznikiem | nie |
GPSR Dane przedstawiciela w UE: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Zakład Aparatury Elektrycznej ERGOM Sp. z o.o. ul. Nowe Sady 10 94-102 Łódź bok@ergom.com
Produkty z tej samej kategorii co OSŁONA OP ABC
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135