tehalit.BRP Kanał PVC podstawa 65x130 czarny BRP6513019011 HAGER
tehalit.BRP Kanał PVC podstawa 65x130 czarny BRP6513019011 HAGER (BRP6513019011)
Nasz stan magazynowy
24 M
24h
Stan magazynowy producenta
26 M
14 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: tehalit.BRP Kanał PVC podstawa 65x130 czarny BRP6513019011 HAGER
Podana cena jest za 1mb, długość kanału 2mb.
Sprzedaż wyłącznie całych kanałów ( wielokrotność 2mb ).
Parametry techniczne: tehalit.BRP Kanał PVC podstawa 65x130 czarny BRP6513019011 HAGER
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP40
Numer RAL 9011
Zabezpieczenie powierzchni Stan surowy
Odporność udarowa IK08
Bezhalogenowe nie
Długość 2000 mm
Gatunek materiału Polichlorek winylu (PVC)
Głębokość 65 mm
Kolor Czarny
Kształt prostokątny tak
Liczba pokryw 1
Liczba przegród ruchomych 1
Materiał Tworzywo sztuczne
Model antybakteryjny nie
Perforacja montażowa w części dolnej tak
Pokrywa na wyposażeniu nie
Przekrój użyteczny 6800 mm²
Sposób montażu pokrywy W środku
Symetryczny tak
Szerokość 130 mm
Szerokość pokrywy 1 80 mm
Szerokość pokrywy 2 0 mm
Szerokość pokrywy 3 0 mm
Wykonanie tylnej ściany podstawy (od środka) Inny profil przelotowy
Z folią ochronną tak
Z klamrami kablowymi nie
Z łącznikiem tak
Zakres temperatury pracy -5 - 60 °C