Polecane
Cena: |
59,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
59,50 |
zł netto |
Cena: |
73,19 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
73,19 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 M |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
77 M |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Simon Connect Kanał 2-kom. Cabloplus PVC 160x55mm dł. 2 mb cena za 1mb czysta biel TK12122/9 KONTAKT
| Seria | CABLOPLUS |
| Nazwa produktu/Rodzaj | kanał instalacyjny |
| Kolor | czysta biel |
| Stopień ochrony IP | IP40 |
| Uwagi | cena za mb |
| Rodzaj materiału | tworzywo sztuczne, PVC |
| Zabezpieczenie powierzchni | naturalne |
| Szerokość produktu | 160mm |
| Głębokość produktu | 55mm |
| Ilość w opakowaniu zbiorczym | 12 |
| Jednostka miary | m |
| EAN opakowanie jednostkowe | 8426436028777 |
| Waga jedn. | 2.15kg |
| EAN13 opak. | 8426436028777 |
| Wys. opak. zbiorczego | 20.7cm |
| Szer. opak. zbiorczego | 24.5cm |
| Dł. opak. zbiorczego | 202cm |
| Klasa ETIM | EC001938 Kanał osprzętowy |
| Cechy | bezpośredni, montaż osprzętu K45, pokrywa w komplecie |
| Kolor RAL (zbliżony) | RAL 9010 |
| Typ | PVC |
| Długość produktu | 2m |
| Wym. kanału | 160 × 55mm |
| IK | IK07 |
| Liczba pokryw kanału | 2 |
| Ilość komór | 2 |
| Ilość przegród | 1 |
| Szerokość pokrywy | 45mm |
Parametry techniczne: Simon Connect Kanał 2-kom. Cabloplus PVC 160x55mm dł. 2 mb cena za 1mb czysta biel TK12122/9 KONTAKT
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zabezpieczenie powierzchni | Stan surowy |
| Liczba pokryw | 2 |
Pliki do pobrania
6494,TK12122_9 -
m/download/23627962/6494-tk12122-9.pdf [38.20 kB]
2017_UES0132 -
m/download/23646776/2017-ues0132.pdf [1,009.98 kB]
atest_hig_221220PZH_K45 -
m/download/23651557/atest-hig-221220pzh-k45.pdf [468.30 kB]
atest_hig_221220PZH_korytaPVC -
m/download/23651558/atest-hig-221220pzh-korytapvc.pdf [463.74 kB]
potwierdzenie_CABLOPLUS_PVC_M1 -
m/download/23651559/potwierdzenie-cabloplus-pvc-m1.pdf [836.45 kB]
CABLOPLUS PVC I ALU -
m/download/23651560/cabloplus-pvc-i-alu.pdf [784.49 kB]
INSTRUKCJA_MONTAŻ-KANAŁY TK12 z TKA901-9 -
m/download/23651561/instrukcja-montaz-kanaly-tk12-z-tka901-9.pdf [291.70 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Kontakt-Simon S.A. ul. Bestwińska 21 43-500 Czechowice-Dziedzice info@kontakt-simon.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Simon Connect Kanał 2-kom. Cabloplus PVC 160x55mm dł. 2 mb cena za 1mb czysta biel TK12122/9 KONTAKT
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135