Polecane
Cena: |
21,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
21,16 |
zł netto |
Cena: |
26,03 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
26,03 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
2 SZT |
24h |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zelio Relay Przekaźnik miniaturowy 4L LED 24V DC 3A 4 styki C/O RXM4LB2BD SCHNEIDER
Przekaźniki miniaturowe RXM są częścią przekaźników elektromechanicznych Harmony Jest to przekaźnik wtykowy do montażu na gniazdo RXZE. Produkt ma stopień ochrony IP40 i posiada przezroczystą pokrywę umożliwiającą operatorowi wizualną kontrolę stanu styków. Zielona dioda LED na froncie zapali się, gdy przekaźnik jest włączony. Wskaźnik stanu z diodą LED: wyraźna sygnalizacja zarówno w dzień jak i w nocy. Sprzedawany jest w partiach po 10 sztuk, a referencja obejmuje tylko przekaźnik.
Parametry techniczne: Zelio Relay Przekaźnik miniaturowy 4L LED 24V DC 3A 4 styki C/O RXM4LB2BD SCHNEIDER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Głębokość | 46 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 4 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 0 |
| Materiał pokrycia styków | Inne |
| Materiał styków | Inne |
| Materiał wkładki stykowej | Inne |
| Polaryzacja napędu | Niespolaryzowany |
| Prąd znamionowy | 3 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Inne |
| Rodzaj styku | Inne |
| Szerokość | 21 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 27 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | tak |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | tak |
| Ze wskaźnikiem LED | tak |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 24 - 24 V |
Pliki do pobrania
RXM4LB2BD_document -
m/download/17925344/rxm4lb2bd-document.pdf [167.75 kB]
Product Safety Information (1) -
m/download/22019142/product-safety-information-1.pdf [576.77 kB]
ENVPEP2108011EN -
m/download/17789778/envpep2108011en.pdf [311.55 kB]
ENVEOLI2108011EN -
m/download/17789779/enveoli2108011en.pdf [232.17 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: SEISAS SCHNEIDER ELECTRIC INDUSTRIES SAS ul. rue Joseph Monier 35 92500 Rueil-Malmaison poland.helpdesk@se.com
Produkty z tej samej kategorii co Zelio Relay Przekaźnik miniaturowy 4L LED 24V DC 3A 4 styki C/O RXM4LB2BD SCHNEIDER
Osoby, które kupiły produkt Zelio Relay Przekaźnik miniaturowy 4L LED 24V DC 3A 4 styki C/O RXM4LB2BD SCHNEIDER kupiły także
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135