Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PZ 12V PK-4PZ-12V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PZ 12V PK-4PZ-12V F&F (PK-4PZ-12V)
10 dni
Stan magazynowy producenta
28 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PZ 12V PK-4PZ-12V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego montażu na szynie TH-35.
Parametry techniczne: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PZ 12V PK-4PZ-12V F&F
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 65 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 2
Liczba styków zwiernych 2
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 12 - 12 V
Napięcie pracy dla DC 12 - 12 V
Prąd znamionowy 8 A
Rodzaj napięcia sterowania AC/DC
Rodzaj napięcia zasilania AC/DC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Inne
Szerokość 18 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 90 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 12 - 12 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 12 - 12 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik elektromagnetyczny PK-4PZ 12V PK-4PZ-12V F&F