Polecane
Cena: |
35,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,81 |
zł netto |
Cena: |
43,23 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
7 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
360 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego montażu na szynie TH-35.
Konfiguracja styków: 1xNO/NC
Prąd obciążenia: 16 A
Napięcie zasilania: 230 V AC
Przekaźniki elektromagnetyczne w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego montażu na szynie 35mm.
Podanie napięcia zasilania na cewkę przekaźnika spowoduje przełączenie styku. Stan załączenia przekaźnika jest sygnalizowany świeceniem zielonej diody LED. Po zaniku napięcia zasilania styk powraca do pierwotnej pozycji.
| Napięcie zasilania | 230 V AC |
| Tolerancja napięcia zasilania | -15 ÷ 10 % |
| Maksymalny prąd obciążenia AC-1 | 16 A |
| Element wykonawczy | przekaźnik |
| Konfiguracja styków | 1 × NO/NC |
| Separacja styku | TAK |
| Maksymalny pobór prądu | 25 mA |
| Trwałość łączeniowa mechaniczna | min. 5x10⁶ cykli |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Temperatura pracy | -25 ÷ 50 °C |
| Wymiary | 1 moduł (18 mm) |
| Montaż | na szynie 35 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |
Parametry techniczne: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 18 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 230 - 230 V |
Pliki do pobrania
74 times 105_ff_pk-1p_230v_inst_e200506_pl.pdf [2022-10-10 09:37, 659.09 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23673348/karta-katalogowa.pdf [649.25 kB]
PK-1P-230V-instructions-for-use-1 -
m/download/23673352/pk-1p-230v-instructions-for-use-1.pdf [124.61 kB]
PK-1P-230V-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23673347/pk-1p-230v-declaration-pref-origin-status-1.pdf [212.94 kB]
PK-1P-230V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23673351/pk-1p-230v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135