Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F (PK-1P-230V)
Nasz stan magazynowy
7 SZT
24h
Stan magazynowy producenta
360 SZT
7 dni
Porównaj
Do ulubionych
Opis produktu: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F
Przekaźnik elektromagnetyczny w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego montażu na szynie TH-35.
Konfiguracja styków: 1xNO/NC
Prąd obciążenia:        16 A
Napięcie zasilania:     230 V AC
Przekaźniki elektromagnetyczne w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego  montażu na szynie 35mm.
Działanie przekaźnika elektromagnetycznego PK-1P 230V
Napięcie zasilania230 V AC
Tolerancja napięcia zasilania-15 ÷ 10 %
Maksymalny prąd obciążenia AC-116 A
Element wykonawczyprzekaźnik
Konfiguracja styków1 × NO/NC
Separacja stykuTAK
Maksymalny pobór prądu25 mA
Trwałość łączeniowa mechanicznamin. 5x10⁶ cykli
Przyłączezaciski śrubowe 2,5 mm²
Moment dokręcający0,4 Nm
Temperatura pracy-25 ÷ 50 °C
Wymiary1 moduł (18 mm)
Montażna szynie 35 mm
Stopień ochronyIP20
Parametry techniczne: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F
Parametr Wartość
Stopień ochrony (IP) IP20
Głębokość 65 mm
Kompletny z gniazdem nie
Liczba styków przełącznych 1
Napięcie pracy dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Prąd znamionowy 16 A
Rodzaj napięcia sterowania AC
Rodzaj napięcia zasilania AC
Rodzaj połączenia elektrycznego Połączenie śrubowe
Rodzaj styku Pojedynczy
Szerokość 18 mm
Tryb przełączania napędu Monostabilny
Wysokość 90 mm
Z odłączalnymi zaciskami nie
Z wymuszonym prowadzeniem styku nie
Ze wskaźnikiem LED nie
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 - 230 V
Pliki do pobrania
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 230 V PK-1P-230V F&F