Polecane
Cena: |
34,81 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
34,81 |
zł netto |
Cena: |
42,82 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
42,82 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
10 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
62 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 12 V PK-1P-12V F&F
Podanie napięcia zasilania na cewkę przekaźnika spowoduje przełączenie styku. Stan załączenia przekaźnika jest sygnalizowany świeceniem zielonej diody LED. Po zaniku napięcia zasilania styk powraca do pierwotnej pozycji.
| Napięcie zasilania | 12 V AC/DC |
| Tolerancja napięcia zasilania | -15 ÷ 10 % |
| Maksymalny prąd obciążenia AC-1 | 16 A |
| Element wykonawczy | przekaźnik |
| Konfiguracja styków | 1 × NO/NC |
| Separacja styku | NIE |
| Maksymalny pobór prądu | 25 mA |
| Trwałość łączeniowa mechaniczna | min. 5x10⁶ cykli |
| Przyłącze | zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Temperatura pracy | -25 ÷ 50 °C |
| Wymiary | 1 moduł (18 mm) |
| Montaż | na szynie 35 mm |
| Stopień ochrony | IP20 |
Parametry techniczne: Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 12 V PK-1P-12V F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Głębokość | 65 mm |
| Kompletny z gniazdem | nie |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Napięcie pracy dla AC 50 Hz | 12 - 12 V |
| Napięcie pracy dla DC | 12 - 12 V |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Rodzaj napięcia sterowania | AC/DC |
| Rodzaj napięcia zasilania | AC/DC |
| Rodzaj połączenia elektrycznego | Połączenie śrubowe |
| Rodzaj styku | Pojedynczy |
| Szerokość | 18 mm |
| Tryb przełączania napędu | Monostabilny |
| Wysokość | 90 mm |
| Z odłączalnymi zaciskami | nie |
| Z wymuszonym prowadzeniem styku | nie |
| Ze wskaźnikiem LED | nie |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz | 12 - 12 V |
| Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC | 12 - 12 V |
Pliki do pobrania
74 times 105_ff_pk-1p_12v_inst_e201014_pl.pdf [2022-10-10 10:33, 660.65 kB]
pk-xp_instrukcje.pdf [2022-10-10 10:33, 124.61 kB]
ue_ff012_22_pk_pp_dek_zgod_ce.pdf [2022-10-10 10:33, 214.98 kB]
Karta-katalogowa -
m/download/23673328/karta-katalogowa.pdf [654.44 kB]
PK-1P-12V-instructions-for-use-2 -
m/download/23673327/pk-1p-12v-instructions-for-use-2.pdf [124.61 kB]
PK-1P-12V-declaration-pref-origin-status-1 -
m/download/23673326/pk-1p-12v-declaration-pref-origin-status-1.pdf [212.94 kB]
PK-1P-12V-declaration-RoHS-pl-1 -
m/download/23673331/pk-1p-12v-declaration-rohs-pl-1.pdf [224.37 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik elektromagnetyczny PK-1P 12 V PK-1P-12V F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135