Polecane
Cena: |
191,76 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
191,76 |
zł netto |
Cena: |
235,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
235,86 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
5 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
447 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Zegar sterujący programowalny astronomiczny 1 kanałowy programowalny przez NFC ANDROID i iOS F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 0 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 6 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 65 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba miejsc pamięci | 1 |
| Liczba styków | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 250 W |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1.00000002 min |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 2 | 0 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | nie |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | nie |
| Program świąteczny | nie |
| Program tygodniowy | nie |
| Programowanie 60 min. | nie |
| Programowanie dobowe | nie |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 265 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | tak |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
146427 -
m/download/23008349/146427.pdf [374.62 kB]
140821 -
m/download/23008347/140821.pdf [923.99 kB]
140822 -
m/download/23008348/140822.pdf [922.28 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zegar sterujący programowalny astronomiczny 1 kanałowy programowalny przez NFC ANDROID i iOS F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135