Polecane
Cena: |
53,15 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
53,15 |
zł netto |
Cena: |
65,37 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
65,37 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
12 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
500 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: PROGRAMATOR CZASOWY ASTRONOMICZNY JEDNOKANAŁOWY 24-264 VAC/DC BEMKO
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | nie |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 60 Hz |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 65 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 1 |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | nie |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | nie |
| Program świąteczny | tak |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie 60 min. | nie |
| Programowanie dobowe | tak |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj styku | Styk zwierny (NO) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 36 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 264 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | nie |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
deklaracja-zgodnosci-ue-wylacznik-czasowy-tpa1 -
m/download/13117982/deklaracja-zgodnosci-ue-wylacznik-czasowy-tpa1.pdf [417.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Bemko Sp. z o.o. ul. Bocznicowa 13 05-850 Jawczyce bemko@bemko.pl
Produkty z tej samej kategorii co PROGRAMATOR CZASOWY ASTRONOMICZNY JEDNOKANAŁOWY 24-264 VAC/DC BEMKO
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135