Polecane
Cena: |
343,09 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
343,09 |
zł netto |
Cena: |
422,00 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
422,00 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
225 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Cyfrowy programator czasowy dwukanałowy ETICLOCK-2 002472012 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Cyfrowy programator czasowy dwukanałowy ETICLOCK-2 002472012 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 4 |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 50 Hz |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 65 mm |
| Liczba kanałów | 2 |
| Liczba miejsc pamięci | 32 |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 0.02 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Szerokość | 35.8 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 230 - 230 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
03_EVE-ETIREL_PL_2022_2023 -
m/download/23207111/03-eve-etirel-pl-2022-2023.pdfpage27 [8.40 MB]
ETICLOCK-1_2 -
m/download/23207113/eticlock-1-2.pdf [549.63 kB]
PL021118V3 -
m/download/23207112/pl021118v3.pdf [170.63 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Cyfrowy programator czasowy dwukanałowy ETICLOCK-2 002472012 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135