Polecane
Cena: |
241,91 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
236,01 |
zł netto |
Cena: |
297,55 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
290,29 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
339 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zegar astronomiczny sterujący programowalny 2-kanałowy PCZ-526.4 F&F
Zegar astronomiczny PCZ-526 służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z porami zachodu i wschodu słońca z możliwością zaprogramowania przerwy nocnej, czyli czasowego wyłączenia odbiorników w celach oszczędnościowych.
Działanie
Zegar astronomiczny na podstawie informacji o bieżącej dacie, współrzędnych geograficznych miejsca jego zainstalowania samoczynnie wyznacza dobowe, programowe punkty załączenia i wyłączenia oświetlenia. Dokładny czas załączenia i wyłączenia ustalany jest na podstawie obliczenia położenia słońca względem horyzontu. Program umożliwia wybranie jednej z czterech opcji sterowania (moment włączenia i wyłączenia światła ustawiany jest niezależnie):
1. Astronomiczny zachód i wschód słońca
2. Zmierzch / świt cywilny
3. Korekcja - indywidualna korekcja programowych punktów załączenia i wyłączenia przez użytkownika: kątowa lub czasowa.
4. Time - wyznaczenie „sztywnej” godziny załączenia lub wyłączenia niezależnej od cyklu wschodów i zachodów.
Pomiędzy programowymi punktami załączenia i wyłączenia istnieje możliwość zaprogramowania przerwy nocnej, czyli czasowego wyłączenia odbiorników w celach oszczędnościowych.
Parametry techniczne: Zegar astronomiczny sterujący programowalny 2-kanałowy PCZ-526.4 F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 0 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 6 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 0 - 60 Hz |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 65 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 2 |
| Liczba miejsc pamięci | 2 |
| Liczba styków | 2 |
| Maks. moc przełączana LED | 250 W |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1.00000004 min |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 2 | 1 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | nie |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | nie |
| Program świąteczny | nie |
| Program tygodniowy | nie |
| Programowanie 60 min. | nie |
| Programowanie dobowe | nie |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 265 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | tak |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23669609/karta-katalogowa.pdf [363.40 kB]
PCZ-526-4-declaration-CE-1 -
m/download/23669610/pcz-526-4-declaration-ce-1.pdf [178.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zegar astronomiczny sterujący programowalny 2-kanałowy PCZ-526.4 F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135