Polecane
Cena: |
310,46 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
310,46 |
zł netto |
Cena: |
381,87 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
381,87 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
24 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: SHT-13/2 UNI Zegar sterujący astronomiczny z programowaniem przez WiFi
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 60 Hz |
| Dokładność na dzień | 0.5 s |
| Głębokość | 64 mm |
| Liczba kanałów | 2 |
| Liczba miejsc pamięci | 200 |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | tak |
| Program roczny | tak |
| Program świąteczny | tak |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wysokość | 90 mm |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 240 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
002470305_EPLANFile -
m/download/23207094/002470305-eplanfile.edz [3.31 MB]
002470305_TD -
m/download/23207091/002470305-td.pdf [6.87 MB]
002470305_Instruction -
m/download/23207093/002470305-instruction.pdf [5.44 MB]
PL023724V1 -
m/download/23207092/pl023724v1.pdf [284.98 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co SHT-13/2 UNI Zegar sterujący astronomiczny z programowaniem przez WiFi
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135