Polecane
Cena: |
350,02 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
343,13 |
zł netto |
Cena: |
430,53 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
422,05 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
5 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Wielofunkcyjny zegar cyfrowy z Bluetooth 10A 1-krotny EGN100 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Najkrótszy czas przełączenia, kanał 1 | 60 s |
| Programowanie zewnętrzne poprzez | Bluetooth |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 87600 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 10 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 60 Hz |
| Dokładność na dzień | 0.25 s |
| Głębokość | 62.5 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba miejsc pamięci | 0 |
| Liczba styków | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 400 W |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1 min |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 2 | 1 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | tak |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | tak |
| Program świąteczny | tak |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie 60 min. | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Sygnał wyjściowy | Inne |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | tak |
| Szerokość | 17.8 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wstępna nastawa przełączenia | tak |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 230 - 240 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | tak |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 10 A |
Pliki do pobrania
PDS_EGN100_3301_pl-PL -
m/download/23374550/pds-egn100-3301-pl-pl.pdf [131.81 kB]
6LE007392C_QUICKGUIDE_EGN100-200-400_L_A4_Q_EN_WEB -
m/download/23374551/6le007392c-quickguide-egn100-200-400-l-a4-q-en-web.pdf [7.29 MB]
6LE007358A_EGN100_L_A3_B_PL_WEB -
m/download/23374552/6le007358a-egn100-l-a3-b-pl-web.pdf [1.43 MB]
rohs_declaration_EGN100_en-GB -
m/download/23374553/rohs-declaration-egn100-en-gb.pdf [42.19 kB]
UKCA_0035.04-2023 -
m/download/23374554/ukca-0035-04-2023.pdf [270.51 kB]
PEP_HAGE-01424-V01.01-EN -
m/download/23374555/pep-hage-01424-v01-01-en.pdf [875.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Wielofunkcyjny zegar cyfrowy z Bluetooth 10A 1-krotny EGN100 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135