Polecane
Cena: |
151,63 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
151,63 |
zł netto |
Cena: |
186,51 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
186,51 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
14 SZT |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
106 SZT |
7 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Zegar sterujący programowalny tygodniowy 2 kanałowy programowalny przez NFC ANDROID i iOS F&F
Typ: programowalny tygodniowy
Napięcie zasilania: 24÷264 V AC/DC
Element wykonawczy: przekaźnik
Maksymalny prąd obciążenia: 2 × 16 A
Konfiguracja styków: 2 × NO/NC
Separacja styku: TAK
Czas podtrzymania pracy zegara: 6 lat
Typ baterii: 2032 (litowa)
Dokładność wskazań zegara: 1 s
Błąd czasu: ±1 s / 24 h
Dokładność nastawy czasu programu: 1 min.
Liczba komórek pamięci programu: 500 (2× 125 par ROZKAZÓW WŁ–WYŁ/KANAŁ)
Czas podtrzymania pracy wyświetlacza: brak
Przyłącze: zaciski śrubowe 4,0 mm²
Moment dokręcający: 0,5 Nm
Pobór mocy: 1,5 W
Temperatura pracy: -20÷50°C
Wymiary: 2 moduły (35 mm)
Montaż: na szynie 35 mm
Stopień ochrony: IP20
Parametry techniczne: Zegar sterujący programowalny tygodniowy 2 kanałowy programowalny przez NFC ANDROID i iOS F&F
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 0 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 6 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Dokładność na dzień | 1 s |
| Głębokość | 65 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 2 |
| Liczba miejsc pamięci | 500 |
| Liczba styków | 2 |
| Maks. moc przełączana LED | 250 W |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1.00000001 min |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 2 | 1 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | nie |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | nie |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | nie |
| Program świąteczny | nie |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie 60 min. | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 35 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 90 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | nie |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 265 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | tak |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
Karta-katalogowa -
m/download/23834212/karta-katalogowa.pdf [346.60 kB]
PCZ-522-4-instructions-for-use-pl-1.pdf -
m/download/23834209/pcz-522-4-instructions-for-use-pl-1-pdf.pdf [7.26 MB]
PCZ-522-4-instructions-for-use-en-1.pdf -
m/download/23834211/pcz-522-4-instructions-for-use-en-1-pdf.pdf [914.89 kB]
UE FF015_25 PCZ dek zgod CE (dyrektywa RED RoHS) (2) (5).pdf -
m/download/23834213/ue-ff015-25-pcz-dek-zgod-ce-dyrektywa-red-rohs-2-5-pdf.pdf [178.47 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: F&F Filipowski Spółka Komandytowa ul. Konstantynowska 79/81 95-200 Pabianic biuro@fif.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Zegar sterujący programowalny tygodniowy 2 kanałowy programowalny przez NFC ANDROID i iOS F&F
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135