Polecane
Cena: |
281,16 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
281,16 |
zł netto |
Cena: |
345,83 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
345,83 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
3 SZT |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Parametry techniczne: Tygodniowy zegar cyfrowy 16A 1-krotny EGN103 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Najkrótszy czas przełączenia, kanał 1 | 60 s |
| Programowanie zewnętrzne poprzez | Bluetooth |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Automatyczna zmiana czasu letniego/zimowego | tak |
| Autonomia / rezerwa chodu w godzinach | 43800 |
| Autonomia / rezerwa chodu w latach | 5 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | nie |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 50 - 60 Hz |
| Dokładność na dzień | 1.5 s |
| Głębokość | 61.6 mm |
| GPS | nie |
| Liczba kanałów | 1 |
| Liczba miejsc pamięci | 0 |
| Liczba styków | 1 |
| Maks. moc przełączana LED | 400 W |
| Miernik godzinowy | nie |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 1 | 1 min |
| Najkrótszy czas przełączenia kanał 2 | 1 min |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program astronomiczny | nie |
| Program cykliczny | nie |
| Program impulsowy | nie |
| Program losowy | nie |
| Program roczny | nie |
| Program świąteczny | nie |
| Program tygodniowy | tak |
| Programowanie 60 min. | tak |
| Programowanie dobowe | tak |
| Przycisk zewnętrzny (wejściowy) | nie |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC |
| Rodzaj styku | Styk przełączny (NO/NC) |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowanie sygnałem radiowym | nie |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Sygnał wyjściowy | Inne |
| Synchronizacja radiowa (DCF77) | nie |
| Synchronizowany częstotliwością sieci | nie |
| Szerokość | 35.8 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 2 |
| Wstępna nastawa przełączenia | nie |
| Wysokość | 85 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | tak |
| Zakres napięcia zasilającego | 230 - 230 V |
| Zawiera kartę pamięci | nie |
| Zewnętrzne programowanie | tak |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 16 A |
Pliki do pobrania
PDS_EGN103_3301_pl-PL -
m/download/23404399/pds-egn103-3301-pl-pl.pdf [155.56 kB]
6LE007359A_EGN103_L-A3-B_PL_WEB -
m/download/23404400/6le007359a-egn103-l-a3-b-pl-web.pdf [1.29 MB]
rohs_declaration_EGN103_en-GB -
m/download/23404401/rohs-declaration-egn103-en-gb.pdf [42.20 kB]
EUDOC_0158.11-2022 -
m/download/23404402/eudoc-0158-11-2022.pdf [305.69 kB]
PEP_HAGE-01424-V01.01-EN -
m/download/23404403/pep-hage-01424-v01-01-en.pdf [875.51 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Tygodniowy zegar cyfrowy 16A 1-krotny EGN103 HAGER
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135