Polecane
Cena: |
144,23 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
144,23 |
zł netto |
Cena: |
177,40 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
177,40 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 SZT |
10 dni |
| Stan magazynowy producenta | |
|
23 SZT |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Przekaźnik czasowy 18 funkcji z LCD CRD-18 002471558 ETI
Produkt kupiony spoza naszeg stanu magazynowego podlega pod specjalne zamówienie. Nie ulega możliwości zwrotu, ani anulowaniu.
Parametry techniczne: Przekaźnik czasowy 18 funkcji z LCD CRD-18 002471558 ETI
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Bezpotencjałowy zestyk przełączający | tak |
| Częstotliwość napięcia zasilania od/do | 48 - 62 Hz |
| Głębokość | 76 mm |
| Liczba kanałów | 1 |
| Obsługa ręczna | tak |
| Program cykliczny | tak |
| Program impulsowy | tak |
| Rodzaj napięcia zasilającego | AC/DC |
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Sterowany kwarcowo | tak |
| Szerokość | 18 mm |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 1 |
| Wysokość | 85 mm |
| Wyświetlanie podpowiedzi | tak |
| Zakres napięcia zasilającego | 24 - 240 V |
| Znamionowy prąd przełączania 250 V AC | 8 A |
Pliki do pobrania
03_EVE-ETIREL_PL_2022_2023 -
m/download/23206771/03-eve-etirel-pl-2022-2023.pdfpage6 [8.40 MB]
002471558_Instruction -
m/download/23206773/002471558-instruction.pdf [884.66 kB]
PL022719V2 -
m/download/23206772/pl022719v2.pdf [172.48 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: ETI Polam Spółka z o.o. ul. Jana Pawła II 18 06-100 Pułtusk etipolam@etipolam.com.pl
Produkty z tej samej kategorii co Przekaźnik czasowy 18 funkcji z LCD CRD-18 002471558 ETI
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135