Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 306,27 zł brutto
Twoja cena 204,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 98,17 zł brutto
Twoja cena 64,05 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 30,38 zł brutto
Twoja cena 20,66 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 158,55 zł brutto
Twoja cena 98,30 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 199,00 zł brutto
Twoja cena 191,04 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 25,28 zł brutto
Twoja cena 17,19 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 40,98 zł brutto
Twoja cena 26,73 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 14,51 zł brutto
Twoja cena 9,87 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 363,71 zł brutto
Twoja cena 124,47 zł brutto
Do koszykaCena: |
88,74 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
87,59 |
zł netto |
Cena: |
109,15 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
107,74 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
0 szt |
10 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C 25A MCN425E HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2790820/0/hager_MCN425E_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C 25A MCN425E HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Liczba biegunów chronionych | 4 |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icn zgodnie z EN 60898 przy 400 V | 6 kA |
| Znamionowa zwarciowa zdolność łączeniowa Icu zgodnie z IEC 60947-2 przy 400 V | 10 kA |
| Znamionowe napięcie udarowe wytrzymywane Uimp | 4 kV |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Charakterystyka wyzwalania | C |
| Głębokość wbudowania | 70 mm |
| Jednocześnie rozłączany biegun N | nie |
| Kategoria przepięcia | 3 |
| Klasa ograniczenia energii | 3 |
| Liczba biegunów (całkowita) | 4 |
| Montaż podtynkowy | tak |
| Możliwość dodatkowego wyposażenia | tak |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Napięcie znamionowe izolacji Ui | 500 V |
| Prąd znamionowy | 25 A |
| Przekrój przyłączanego przewodu jednodrutowego | 1 - 35 mm² |
| Przekrój przyłączanego przewodu wielożyłowego | 1 - 25 mm² |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Stopień zanieczyszczenia | 2 |
| Straty mocy | 13.4 W |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Temperatura otoczenia w warunkach pracy | -25 - 70 °C |
| Wykonanie przeciwwybuchowe | nie |
| Zakres częstotliwości | 50 - 60 Hz |
Pliki do pobrania
hager_mcn425e_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 10:09, 252.81 kB]
PDS_MCN425E_3301_pl-PL -
m/download/23372388/pds-mcn425e-3301-pl-pl.pdf [118.15 kB]
25PL025_Instrukcja techniczna - Podstawy zabezpieczeń w -
m/download/23372391/25pl025-instrukcja-techniczna-podstawy-zabezpieczen-w.pdf [8.38 MB]
rohs_declaration_MCN425E_en-GB -
m/download/23372389/rohs-declaration-mcn425e-en-gb.pdf [42.05 kB]
DECLARATION_25_3593_11_25 -
m/download/23372390/declaration-25-3593-11-25.pdf [813.16 kB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C 25A MCN425E HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4245brutto |
|
11 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
15036brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
2 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5058brutto |
|
11 SZT |
24h |
|
1537 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
22491brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
150 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
19009brutto |
|
12 SZT |
24h |
|
18 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
6003brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
80 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8669brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
4 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1277brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
109 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
5231brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
3 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7794brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2686brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
187 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
820brutto |
|
2 SZT |
24h |
|
242 SZT |
10 dni |
Osoby, które kupiły produkt MCB Wyłącznik nadprądowy 6kA 4P C 25A MCN425E HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13033brutto |
|
59 SZT |
24h |
|
60 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1835brutto |
|
137 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
2995 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
50301brutto |
|
16 szt |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
18162brutto |
|
1025 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8918brutto |
|
32 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7673brutto |
|
21 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4648 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
12547brutto |
|
15 SZT |
24h |
|
20 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
135 SZT |
24h |
|
254 SZT |
10 dni |
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135