Twoja przeglądarka, jest nieaktualna a aktualizacje nie są już dostępne.
Sklep w twojej przeglądarce będzie działał nieprawidłowo!
Pobierz jedną z dostępnych, aktualnych przeglądarek:

Google Chrome

Mozilla Firefox

Opera
Edge Microsoft
Wszystko to dla Twojego bezpieczeństwa, szybkości i wygody.
nie teraz nie, dziękuję
Polecane
Cena kat. 885,11 zł brutto
Twoja cena 564,02 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 143,30 zł brutto
Twoja cena 88,86 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 91,33 zł brutto
Twoja cena 62,10 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 141,57 zł brutto
Twoja cena 90,61 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 179,58 zł brutto
Twoja cena 112,42 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 77,43 zł brutto
Twoja cena 50,53 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 94,71 zł brutto
Twoja cena 74,51 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 198,15 zł brutto
Twoja cena 122,85 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 166,05 zł brutto
Twoja cena 113,40 zł brutto
Do koszyka
Cena kat. 76,26 zł brutto
Twoja cena 48,81 zł brutto
Do koszykaCena: |
72,50 |
zł netto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
64,33 |
zł netto |
Cena: |
89,18 |
zł brutto |
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: |
79,12 |
zł brutto |
| Nasz stan magazynowy | |
|---|---|
|
32 szt |
24h |
| Stan magazynowy producenta | |
|
999 szt |
14 dni |
|
Porównaj |
Do ulubionych |
Opis produktu: Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 40A 400V SBN440 HAGER
http://www.hager.pl/files/download/0/2791850/0/hager_SBN440_karta_katalogowa.pdf
Parametry techniczne: Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 40A 400V SBN440 HAGER
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wymuszona separacja zgodnie z DIN VDE 0113 | nie |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Funkcja przełączająca | Wyłącznik |
| Głębokość wbudowania | 69 mm |
| Kolor klosza | Szary |
| Liczba biegunów | 4 |
| Liczba styków przełącznych | 0 |
| Liczba styków rozwiernych | 0 |
| Liczba styków zwiernych | 4 |
| Maksymalna moc źródła światła | 0 W |
| Minimalne napięcie znamionowe | 400 V |
| Nadruk/symbol | Inne |
| Napięcie znamionowe | 400 V |
| Prąd znamionowy | 40 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Szerokość wyrażona liczbą modułów | 4 |
| Wytrzymałość zwarciowa (Icw) | 0.6 kA |
| Z lampką sygnalizacyjną | nie |
| Znamionowa zdolność łączeniowa | 0.846 kA |
Pliki do pobrania
hager_sbn440_karta_katalogowa.pdf [2022-04-01 12:04, 251.35 kB]
rohs_declaration_SBN440_en-GB -
m/download/23380769/rohs-declaration-sbn440-en-gb.pdf [42.10 kB]
DECLARATION_25_1516_02_25 -
m/download/23380770/declaration-25-1516-02-25.pdf [990.73 kB]
PEP_HAGE-01377-V01.01-EN -
m/download/23380771/pep-hage-01377-v01-01-en.pdf [2.89 MB] GPSR Dane przedstawiciela w UE: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
GPSR Dane przedstawiciela na świecie: Hager Electro S.A.S. ul. Boulevard d’Europe 123 67215 Obernai biuro@hager.com
Produkty z tej samej kategorii co Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 40A 400V SBN440 HAGER
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10742brutto |
|
42 SZT |
24h |
|
624 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
34442brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
38827brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
11 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3107brutto |
|
11 szt |
24h |
|
500 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
20403brutto |
|
24 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
8649brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
26 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
3138brutto |
|
0 SZT |
24h |
|
8 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
2317brutto |
|
383 szt |
24h |
|
179 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7356brutto |
|
50 szt |
24h |
|
580 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Osoby, które kupiły produkt Modułowy rozłącznik izolacyjny 4P 40A 400V SBN440 HAGER kupiły także
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10664brutto |
|
167 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7713brutto |
|
19 SZT |
24h |
|
999 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1187brutto |
|
2974 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
4922brutto |
|
134 SZT |
24h |
|
225 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
14954brutto |
|
55 szt |
24h |
|
30 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
13033brutto |
|
56 SZT |
24h |
|
59 SZT |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7673brutto |
|
16 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1881brutto |
|
339 szt |
24h |
|
125 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
7895brutto |
|
106 szt |
24h |
|
991 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
11825brutto |
|
587 SZT |
24h |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
10276brutto |
|
262 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
61370brutto |
|
34 szt |
24h |
|
771 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Cena: |
1081brutto |
|
4612 szt |
24h |
|
999 szt |
10 dni |
Do ulubionych
Porównaj
Otrzymuj bieżące wiadomości.
Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 3%!
Informacje dodatkowe
Firma
Elektro-Spark Sp. z o.o.
ul. Energetyków 15
20-468 Lublin
NIP: 946-21-83-790
KRS: 0000115135